Ice Therapy içeriği nedir, Ice Therapy içindekiler hakkında bilgiler ?

 

 

 

 

 

 

Ice Therapy Sitemizde Sizlerle!

 

 
Günlerdir hatta haftalardır bu ürün ile ilgili tanıtıcı reklam ve yazılar ile karşılaşıyorsanız, kullanıcı yorumlarını okuduysanız, içeriği ve kullanım şeklini öğrendiyseniz ve nihayetinde siz de sipariş vererek bu ürünü satın almak ve denemeye başlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Resmi satış sitemiz her bir müşteri için ayrıcalıklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Her türlü soru ve ya sorunlarınız için bir müşteri destek hattı bulunmaktadır. Bu şekilde alış verişinizi başlatmak için sipariş formu hazırladıktan sonra sipariş ver butonuna tıklamanız yeterlidir. Paketiniz hazırlanıp kargo süreci başlatılır ve orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz.

 
Kargo Firması Seçimi

 

 
Sipariş formunuzda isim, soy isim ve adres detaylarınız yani kişisel iletişim bilgileriniz olmalıdır. Bununla birlikte kargo firması seçimi de yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemler sandığınızdan da kısa sürede tamamlanmaktadır. Sunulan alternatifler PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo olarak sıralanmaktadır. İstediğiniz birini seçebilirsiniz. Bir ile iki iş günü içinde seçmiş olduğunuz şirket ile paketin taşınması, dağıtımı ve teslimatı tamamlanmaktadır.

 
Online Ödeme Şekli

 
Kullanıcılarımız kendi isteklerine göre bir ödeme tipi seçebilmektedir. Bu seçimi de yine sipariş formunda belirtebilirler. Online ödeme pek çok kullanıcının tercih ettiği alternatiftir. Çünkü oturduğunuz yerden tek tıkla internet bankacılığını kullanarak havale ve ya EFT yapabilir, ürününüz için satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Teslimatta ödeme yapmak için ise kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 
Muhteviyat Bilgisi

 
Ürün birçok kullanıcının da istediği gibi bitkisel bileşenler kullanılarak elde edilmektedir. İlave içerik bilgisi için elinize ulaşan orijinal ürün kutusu üzerinde yazan açıklamaları da okuyabilirsiniz. Ürün serum olarak size sunulmaktadır. Çoklu alımlarda hediyesi de mevcuttur.
Ürün Kullanımı

 
Uygulama yapacağınız bölgeye damlattıktan sonra yuvarlak hareketlerle masaj yaparak kullanabilirsiniz.
İndirimli Fiyatlar

 

 
1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.