Apetigen yorumları Apetigen kullananlar ne diyor ?

 

 

Apetigen Satın Alma

 

 

 

 
Ürün ihtiyaçlarını özellikle internetin gelişen ve yenilenen siteleri ile sanal platformdan temin eden kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Evinizde, iş yerinizde herhangi bir arkadaş ortamında bile kolaylıkla internet erişiminizi sağlayıp bu sitelere ulaşabilirsiniz. Adresler arasında dolaşarak ürün hakkında daha çok bilgi edinebilir ve her bir sitenin satış politikasını inceleyebilirsiniz. Sonunda ve tabi ki kısa bir sürede kendi isteklerinize uygun bir siteye karar verebilirsiniz. Sipariş formuna ulaşarak isim, soy isim, adres detaylarını giriniz. Bu bilgiler doğrultusunda paketiniz hazırlanıp kargo şirketi ile size gönderilecektir.

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 
Sipariş formunuzda hangi üründen kaç adet istediğinizi bildirebilirsiniz. Buna göre resmi satış sitemizde her bir kullanıcı için orijinal ürün temin edilir ve formda seçilen kargo şirketine teslim edilir. Siparişinizle aynı gün kargo hareketleri başlamaktadır. Böylece hızlı teslimat sağlanır. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo güvencesi ile taşınan paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olur.

 

 

 

 
Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 
Birçok kullanıcının tercih ettiği e-ticaret sektörü ödemenin de kolay olduğu bir alış veriş deneyimi sunmaktadır. Resmi satış sitemizde kapıda ödeme ve online satın alma seçenekleri mevcuttur. Kapıda ödeme yöntemini kargo teslimatı sırasında kullanabilirsiniz. Kredi kartı ve ya nakit para ile belirlenen ücreti ödeyebilirsiniz. İsterseniz havale ve EFT de yapabilir ve oturduğunuz yerden tek tıkla ürün ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
İçerik ve Kullanım

 

 

 

 

 

 
Tamamen bitkisel bileşenler kullanılan ürün içinde L-carnitine, CLA formu, Glucomannan lifleri, çinko bulunmaktadır. İlave içerik ve kullanım talimatı için hologram etiketli orijinal ürün ambalajındaki açıklamaları okuyunuz. Kullanımı oldukça kolaydır. Tablet olarak elinize ulaşan ürün günlük kullanım için uygundur. Bir kutu ürün içinde 40 adet efervesan tablet bulunmaktadır. Kullanıma başlamadan önce talimatları okumanız tavsiye edilmektedir. Keyifli alış verişler.

 

 

 
Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 
Yenilenen cazip fiyatlarımıza göre 1 adet ürün sadece 199 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 289 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 379 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 459 tl + ücretsiz kargodur.