Cool Tea nedir, Cool Tea almadan önce mutlaka okuyunuz?


 

Cool Tea Resmi Satış Sitesi

 

 

E-ticaret sektöründeki gelişmeler sayesinde artık pek çok kullanıcı günlük işlerini aksatmadan kısa sürede tüm işlerini halledebilmektedir. Özellikle alış veriş için oldukça pratik bir yoldur. Bu sektörde onlarca firma ve satışını sağladıkları yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu sebeple aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken resmi bir satış sitesinden sipariş vermektir. Böylelikle hem kısa sürede hem de orijinal ürün gönderimi ile kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Resmi satış sitemiz de müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır. Ürün paketiniz özenle hazırlanır, hızlı teslimat ile ayağınıza kadar gelir ve orijinal ürün sahibi olarak alış verişinizden memnun ayrılırsınız.

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

İnternet alış verişlerinde hızlı ve sorunsuz teslimat önemlidir. En çok dikkat edilen ve soru sorulan kısım da budur. Bunun için kaliteli kargo firmalar ile çalışmak da önemlidir. Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo ile taşınan paketiniz bir ile iki iş günü içinde verdiğiniz adrese getirilir ve yalnızca size teslim edilir.

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşmektedir?

 

 

 

Kullanıcılarımız kendi bütçe ve ödeme kolaylığına göre bir yol seçebilmektedir. Bazı müşterilerimiz ürün paketini teslim alırken ödeme yapmaktadır. Bu yöntem kapıda ödeme olarak adlandırılır. Kargo görevlisinin yanındaki pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilirsiniz. İsterseniz nakit para ile de ödeme yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılar ise işlemlerine internet üzerinden devam etmekte ve havale, EFT şıklarını kullanabilmektedir.

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

Çay kolay kullanımlıdır. Bir tatlı kaşığı ürünü bir fincan kaynamış suyun içine ekleyebilirsiniz. Karıştırıp 7 ile 10 dakika kadar bekletip posasıyla alabilirsiniz. Sabah kahvaltıdan önce tüketebilirsiniz.

 

 

 

İçindekiler

 

 

 

Bileşenleri tamamen bitkisel olarak hazırlanan ürün içinde mangostan, moringa yaprağı tozu, yeşil çay, maça kökü tozu, kekreyemiş yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye bulunmaktadır. İlave içerik bilgisi için orijinal kutu üzerindeki açıklamaları da okuyabilirsiniz.

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

15 günlük 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük 155 tl + ücretsiz kargo, 90 günlük 300 tl + ücretsiz kargodur.