Soğuk Lipoliz Jel, lipolysis jel nedir nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğuk Lipoliz Jel Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden alış veriş yapmak artık çok hızlı bir şekilde gerçekleştiği için pek çok kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir. Bu şekilde ürün sahibi olurken resmi satış sitelerinden sipariş vermeye özen gösteriniz. Sitemizde satın alma adımları oldukça pratik bir biçimde hazırlanmıştır. Öncelikle iletişim bilgilerinizi ve ürün hakkında isteklerinizi belirteceğiniz bir sipariş formu hazırlamalısınız. Forma onay verdikten sonra kargo işlemleriniz başlar ve en geç iki iş günü sonunda ürün paketiniz kapınızda olur. Ödemenizi de yaptıktan sonra teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün Gönderimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizden sipariş veren yani ürün talep eden her bir müşterimiz için hologram etiketli yani güvenlik etiketli orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Bu sayede ürün üzerinde yazan açıklamalara da ulaşmış olursunuz. Ürün adı, içeriği, kullanım şekli ve son kullanma tarihi gibi önemli bilgiler ışığında dilediğiniz zaman ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün kullanımı oldukça basittir. Çünkü piyasada alıcıları için jel olarak satışı bulunmaktadır. Öncelikle kullanmak istediğiniz bölgeni temizliğini sağlamanız gerekmektedir. Bu işlemi nemli bir bez ile yapabilirsiniz. Sonra bölge üzerine jelden sıkabilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika gibi bir süre boyunca sürerek jeli yedirebilirsiniz. Ürün ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden bir ürün talep formu doldurdunuz ve kargo sürecini beklemeye başladınız. İnternet alış verişlerinin en çok merak edilen kısmı bu aşamadır. Çünkü müşteri gerçek ürünü ile bir an önce buluşmak ister. Dolayısıyla bu işlemler oldukça kaliteli şirketler tarafından yapılmalıdır. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo firmaları ile gönderim yapan sitemizden sipariş ettiğiniz ürün en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Hareketleri sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün için teslimatta ödeme yapabilir yani kapıda ödeme yöntemini seçebilir, internet üzerinden havale ve ya EFT yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 129 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 219 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 299 tl + ücretsiz kargodur.