Ekinezya 300 Şurubu Nereden alınır, Ekinezya 300 Şurubu kimlerden alınır ?


 

Ekinezya 300 Şurubu Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

Bir ürün hakkında bilgi edinmek farklı satış fiyatlarını karşılaştırmak ve benzeri araştırmalar için eski zamanlarda gerçek mağazalar arasında dolaşarak satın almak çok daha fazla zaman almaktaydı ve yorucuydu. Şimdilerde ise akıllı telefonlarınızdan, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ve tek tıkla tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için resmi satış sitelerini kullanmaya dikkat ediniz. Orijinal ürün temin edip size gönderimini sağlayan resmi satış sitelerinden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sitemizden de sırasıyla sipariş verme, kargo hareketleri takibi, ödeme ve teslimat ile ürün sahibi olabilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz ürün ve ya ürünler hologram etiketli olarak yani orijinal bir şekilde temin edilir ve size gönderimi sağlanır. Güvenlik etiketli ürün üzerinde adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi, üretici firma bilgileri gibi pek çok ayrıntı belirtilmiştir. Böylece teslim aldıktan sonra gerekli açıklamaları okuyup kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Adrese Teslim

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda adınız, soyadınız kadar önemli bir diğer bilgi de adrestir. Vereceğiniz adres ev ve ya iş yerinize ait olabilir. Ancak doğru, eksiksiz, açık ve anlaşılır olmalıdır. Böylece teslimatınız sorunsuz bir biçimde gerçekleşebilir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo tarafından paketiniz size ulaştırılır. En geç iki iş günü sonunda kargo paketiniz elinize ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün için sipariş verebilirsiniz. Buna göre gerçekleşecek olan ödemeniz değişik şekillerde yapılabilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi en çok tercih edilenidir. Ürün paketini kapınızda teslim alırken kredi kartı ve ya nakit para ile satın alabilirsiniz. Havale ve ya EFT ise online olarak yapabileceğiniz ödeme şekilleridir.

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriği ile dikkat çeken ürün ekspektoran ve dekonjestan bir üründür ve gluten içermemektedir.  Kullanım için hologram etiketli kutu üzerinde yazan açıklamaları okuyunuz.

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

1 adet ürün 102 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 179 tl +ücretsiz kargo, 3 adet 249 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 339 tl + ücretsiz kargodur.