Akıncı Super Food nereden alınır, Akıncı Super Food kullananlar ne diyor?

 

 

 

 

 

 

 

Akıncı Super Food Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günümüz şartlarında bir ürün satın alabilmek için kullanacağınız yollar arasında internet sektöründe yer alan ve satış yapan siteler ilk olarak akla gelmektedir. Çünkü satın almaya karar verdiğiniz ürün ile ilgili hem bilgi toplayabileceğiniz hem de kısa sürede sipariş vererek sahip olabildiğiniz bir platformdur. Üstelik işlemlerinizi internet erişimini sağladığınız her yerde akıllı telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ve ya tabletlerinizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Tüm satın alma adımlarında kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilmek için resmi satış sitelerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz de siz değerli müşterilerimiz için pratik aşamalar hazırlayarak keyifli bir alış veriş imkânı sunmaktadır.

 

 

 

 

 

Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün siparişi için öncelikle resmi satış sitemizdeki forma ulaşmanız gerekmektedir. Bu formda size gereğinden fazla ve kullanılmayacak bilgi için soru sorulmaz. Paketinizin nereye ve kime teslim edileceğinin bilinmesi için adınız, soyadınız ve adresiniz gereklidir. İstediğiniz ürün ve bu üründen kaç adet satın almayı düşündüğünüzü notlar kısmına eklemeyi unutmayınız. Ayrıca sipariş formunda kargo şirketini ve ödeme tipini de seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz sayıda ürün için ödemenizi farklı yollardan yapabilirsiniz. Kimi kullanıcılarımız kapıda ödeme yöntemi ile teslimatta satın alımlarını gerçekleştirirken kimi müşterilerimiz ise internet üzerinden online olarak havale ve ya EFT ödeme kanallarını tercih etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün paketiniz özenle hazırlandıktan sonra sizin seçtiğiniz kargo şirketine aynı gün teslim edilir. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo şirketlerinden istediğinizi seçebilir ve en geç iki iş günü sonunda paketinize kavuşursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içinde blackhive honey, chestnut, propolis, raisin, protein, pistachio gibi bileşenler kullanılmıştır. Kullanımı oldukça kolaydır ve yiyeceklerinizle birlikte kolayca tercih edebilir ve tüketebilirsiniz. İlave içerik ve kullanım bilgileri için orijinal ürün kutusu üzerindekileri okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün sadece 48 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.