Aronya Çayı nedir, Aronya Çayı kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

Aronya Çayı Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde alış verişiniz için başlattığınız adımlar kolay ve pratik bir şekilde ilerlemektedir. Çünkü çalışan genç ve dinamik ekibimiz müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Öncelikle ürün ile ilgili bilgilerin ve kişisel iletişim bilgilerinin yer aldığı bir form hazırlamakla işe başlayabilirsiniz. Sonrasında ise rahat koltuğunuzda oturarak kargo gönderiminin sağlanmasını bekleyebilirsiniz. Gelen paketinizi güler yüzlü kargo çalışanından teslim alıp orijinal ürününüz üzerinde yazan açıklamaları okumaya başlayabilirsiniz. Bu açıklamalarda ürün adı, içeriği, kullanımı ile ilgili önemli veriler bulunmaktadır. Okuduktan sonra istediğiniz bir zamanda kullanarak denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri Güncelleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizler bir ürün talep ettiğinizde tüm isteklerinizi sipariş formundan öğrenir ve buna uygun olarak paketinizi hazırlarız. Bu sebeple bu bilgiler önem taşımaktadır. Adınız, soyadınız, adresiniz için girmiş olduğunuz verilerin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Böylece sorunsuz bir teslimat gerçekleşir. Bu girdilerle ilgili sonradan bir düzenleme yapmak isterseniz de müşteri danışma hattımıza ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile diyalog kurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo süreci bir internet alış verişinin olmazsa olmaz kısmıdır. Bu aşamada sanal ortamda başlattığınız alış verişiniz gerçeğe dönüşür ve orijinal ürününüz ile kavuşursunuz. Hızlı teslimat, güler yüzlü hizmet prensibi ile çalışan PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo firmalarından sizin seçeceğiniz ile gönderim yapılmaktadır. Hareketleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizde hemen her bütçeye hitap edecek farklı ödeme çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntemde teslimat sırasında satın alımınızı yapabilirsiniz. İsterseniz havale ve EFT gibi online seçenekleri de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenler ve Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde Aronya ekstresi, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar yer alan bitkisel ürün kolay kullanımlıdır. Kahvaltınızdan 30 dakika önce bir bardak sıcak suyunuzun içine bir şase ürün koyup karıştırınız. 6-7 dakika bekledikten sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak değerli müşterilerimiz için satıştadır.