Beetox Krem nedir, Beetox Krem alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

 

 

 

 

 

Beetox Krem Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet kullanımında alış veriş yapmak için başlattığınız satın alma adımlarının ilki sipariş vermedir. Sipariş vermek için sitemizdeki sipariş formu sayfasına ulaşabilirsiniz. İlgili boşluklara adınız, soyadınız ve adresiniz için doğru, eksiksiz ve güncel bilgilerinizi giriniz. Kargo şirketini ve ödeme şeklini de seçebilir ve bu kısımda işaretleyerek bize iletebilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıkladığınızda tüm bilgileriniz ve istekleriniz tarafımıza iletilir. Böylece gönderim için hazırlıklar başlatılmış olur. Teslimat için seçtiğiniz kargo şirketine ulaşılır ve aynı gün kargo hizmeti başlar. Bilgilerinizde bir düzenleme yapmak isterseniz müşteri destek hattımıza da ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz ürün istediğiniz sayıda temin edilerek paketleme servisine gönderilir. Bu servisten size özel olarak çıkan paket PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile yola çıkar. Teslimat yaklaşık bir ile iki iş günü içinde gerçekleşir. Vereceğiniz adres ev ve ya iş yeri adresiniz olabilir. İsterseniz paketinizi bir kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz siz değerli müşterileri için orijinal ürün gönderimi yapmaktadır. Hologram etiketli ürün ve ya ürünleriniz üzerinde yazan ve direkt üretici firmadan size ulaşan açıklayıcı bilgileri de okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Hologram etiketli ürün temin etmenin mutluluğu ile alış verişinizden keyif alırsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi yapabileceğiniz birden çok seçenek bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi, online ödeme şekilleri bunlar arasındadır. Kapıda ödeme teslimat sırasında gerçekleşir ve iki şekilde yani nakit ya da kredi kartıyla yapılabilir. Havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriği ile adından söz ettiren ürün içinde peptid, Melittin, amino asit, arı zehri, enzim bulunmaktadır. Rutubetsiz ve direkt güneş ışığında uzakta saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üründen az miktarda parmak uçlarınıza alarak temiz cildinize sürünüz. Kuruduktan sonra ıslak mendil ve ya bir havlu ile temizleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.