Aksöğüt Kürü nedir, ak söğüt kürü nereden sipariş verilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

Aksöğüt Kürü Kremi Nasıl Satın Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yakın çevrenizden ve ya kullanıcı yorumlarından görüp beğendiğiniz ürünü satın alma sürecini başlatmak için internet ortamında faaliyet gösteren satış firmalarını kullanabilirsiniz. Ancak işlemlerinizi resmi satış sitelerinden yapmanızı öneririz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışan sitelerden orijinal ürününüzü kısa sürede temin edebilirsiniz. Resmi satış sitemiz de satın alma adımları ile kullanıcılarına keyifli bir alış veriş deneyimi sunmaktadır. Öncelikle sipariş formu oluşturup sipariş ver butonuna tıklarsınız ve hemen aynı gün kargo hareketleri başlar. Teslimattan sonra orijinal ürün kutunuz üzerinde yazı ile bildirilen açıklamaları okuyup kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formu sizin kişisel iletişim bilgileriniz ile hazırlanmaktadır. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz teslimat için kullanılmaktadır. Form içinde yer alan uygun boşluklara doğru, eksiksiz ve güncel olarak girdiğiniz veriler hemen işleme alınır. Bu ayrıntıların doğru ve hatasız olması teslimatınızın daha kaliteli olması anlamına gelmektedir. Sipariş formunda ödeme kanalı seçimi ve kargo firması tercihi de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda yer alan kargo şirketlerinden istediğiniz birini işaretleme yaparak kolayca seçebilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo kalitesi ile taşınan paketiniz sizin seçiminizle ve yine sizin belirteceğiniz adrese sorunsuzca getirilmektedir. Bu işlemler siparişten teslimata kadar yaklaşık iki iş günü kadar sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçkin kargo şirketleri ile ayağınıza kadar gelen paketiniz için ödemenizi isterseniz bu aşamada yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi de denen bu ödeme şeklinde nakit ya da kredi kartı kullanabilirsiniz. Ancak ödeme işlemlerine yine internetten devam etmek isteyen kullanıcılarımız EFT ve ya havale de yapabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel bileşenlerle bir araya getirilen ürün muhteviyatı glukozamin gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene, hydrogenated aqua, glycerin, salixin, keklik üzümü yağından oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elinize aldığınız az miktarda ürünü dairesel hareketlerle bölge üzerine sürebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.