Curcumin 500 nedir, Curcumin 500 nereden alınır

 

 

 

 

Curcumin 500 Nerden Temin Edilmektedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün temin etmek demek satın almak istediğiniz ürünü hangi platformdan nasıl satın alabileceğiniz ve size ulaşmasını sağlayacağınız konusunda vereceğiniz karar ile eş değerdir. Bu karar ile istediğiniz satış sitesinden ürün siparişi verebilir ve elinize hangi üründen ne kadar sayıda ulaşacağını belirterek satın alma adımlarını başlatabilirsiniz. Resmi satış sitemizden ürün temin etmek ise oldukça kolaydır. Sipariş formunda yer alna bilgilerinizi eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra bize ulaşan veriler değerlendirilerek paketleme servisine gönderilen ürün ve ya ürünleriniz itina ile hazırlanır. Aynı gün kargo şirketi ile size doğru yola çıkar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Firmaları

 

 

 

 

Paketleme servisinden çıkan siparişiniz PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo güvencesiyle ayağınıza kadar getirilmektedir. Vereceğiniz adres bilgilerinin açık ve anlaşılır olması sürecin sorunsuz devam etmesi için önemlidir. Sipariş formunuzda belirttiğiniz adres ev ve ya iş yeri adresiniz olabilir. Güncel, doğru ve eksiksiz olan adres bilgileriniz ile taşınan paketiniz size teslim edilir. İki iş günü kadar süren kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda ödeme yöntemi bazı internet alış verişlerinde oldukça fazla tercih edilen bir sistemdir. Çünkü genellikle ürün paketini gördükten sonra ödeme yapmak isteyen müşteri sayısı gayet fazladır. Teslimat anında kredi kartı kullanarak ya da nakit para ile ürün ödemesi yapılabilmektedir. Online işlemlerde de havale ve EFT yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın Yoğurt Kürü ve Kavruk Zerdeçal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içerisindeki bileşenlere bakılacak olursa 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin ve her bir pakette 200 gr zencefile eş değer kür ve 20 mg probiyotik yanı sıra arı sütü ve propolis, ceylon tarçın, okyanus yosunu spirulina gibi maddeler göze çarpmaktadır. Bitkisel muhteviyat kullanıcı sayısını ve ya denemeye başlamak isteyenlerin oranını hızla arttırmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur.