Enginar Macunu nedir, Enginar Macunu almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 


 

 

 

 

 

Enginar Macunu Sitemizde Sizlerle

 

 

 

 

 

Uzun yıllardır aynı disiplin ve özveri ile çalışan firmamız öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Sitemiz resmi satış, orijinal ürün gönderimi, hızlı teslimat, kapıda ödeme gibi birbirinden ayrıcalıklı özelliklerle ürün sahibi olmanızı sağlamaktadır. Sipariş verip, tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduğunuzda ilgili birimimiz hemen talebinizi değerlendirmeye alır. Stoklar incelenerek istediğiniz sayıda ürün paketlenmeye gönderilir. Stoklarımız sürekli yenilenerek mağduriyet yaşanmasının önüne geçilmektedir. Sizlere orijinal ürün ya da ürünlerinizi özel paketlerde sorunsuz olarak teslim etmek için adresinizi açık ve anlaşılır olarak vermeniz önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Paketim Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo işlemleri e-ticaret sektöründen yapılan alış verişlerde son kısmı oluşturmaktadır. Ürününüz özenle paketlenerek siz değerli alıcıları ile buluşmak üzere yola çıkar. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile taşınan paketiniz yaklaşık 1 ile 2 iş günü çerçevesinde vermiş olduğunuz adrese gelir. Teslimat yine sipariş formunda belirtilen kişiye yapılır. Ödemeyi de yine bu adımda kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Tüm bu süreci internet sitemizden takip edebilir ve paketinizi gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar Macunu için verdiğiniz sipariş adresinize geldiğinde kargo görevlisinden teslim alırken ödeme yapabileceğiniz yöntemin adıdır kapıda ödeme yöntemi. Bu yolla ödeme yapan müşterilerimiz kredi kartı ya da nakit para kullanabilmektedirler. Bunun haricinde EFT, havale ve kredi kartı bilgileri de internet üzerinden ödeme yapmayı tercih eden müşterilerimizin kullanabileceği yollardandır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar Macunu İçerik ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

% 100 bitkisel bir içeriğe sahip olan ürün tüketicilerin beğenisini kazanmakta ve bu durum kullanıcı yorumlarında da karşımıza çıkmaktadır. Kullanırken uygulama yapacağınız bölgenin temiz olması önemlidir. İnce bir tabaka halinde sürerek kullanacağınız krem uygulamada herhangi bir zorluk yaşatmamaktadır. İlave içerik ve kullanım bilgileri için güvenlik etiketi bulunan ürün kutusunu inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden kampanya tanıtım fiyatlarımıza göre oluşan listede 1 adet ürün yalnızca 73 tl, 2 adet 119 tl, 3 adet 149 tl, 4 adet 179 tl ve 6 adet ise 239 tl ile alıcılarına ulaşmaktadır.