Green Temptation D9 Damla, Nedir, Kullanıcı Yorumları, Nasıl Kullanılır

 

 

 


 

 

 

 

Green Temptation D9 Damla Resmi Satış !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet  siteleri içinde satışı bulunan yüzlerce ürün mevcuttur. İnsanların ihtiyaçlarına, meydana getirilme şekillerine, içeriklerine, kullanım seçeneklerine ve web sitelerinin sunduğu fiyat listelerine göre alıcı bulan ürünlerden biri de bu damladır. Damla olarak küçük ve orijinal şişesi ile size teslim edilir. Sitemiz resmi satış yaparak size en iyi ve keyifli alış veriş deneyimini yaşatmayı amaçlayan bir oluşumdur. Uzun yıllardır müşterilerimizin istek ve önerilerine göre sitemizi şekillendirerek kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Green Temptation D9 Damla Peki, sitemizden ürün satın alma işlemleri ne şekilde yapılmaktadır? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde satışıyla yoğun ilgi gören ve kullanıcılarını memnun eden bir üründür. Bu ürünü siz de şimdi kolaylıkla sipariş edebilir ve teslim aldıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Sipariş vermek için doldurmanız gereken bir form sayfası bulunmaktadır. Bu form içinde ad, soyad ve adres gibi iletişim bilgileriniz yer almalıdır. İstediğiniz ürünün adı ve adedi de ekleyebileceğiniz ayrıntılardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizler sipariş formunuzu hazırlayıp onayladığınızda ekranımıza düşen talebiniz doğrultusunda hemen paketiniz hazırlanmaya başlar. Hologram etiketi olan orijinal ürün ve ya ürünleriniz özenle paketlenir ve sipariş verdiğiniz gün kargo ile harekete geçer. Tüm bu işlemlerin aynı gün içinde olması teslimatınıza hız kazandırır. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile taşınan paketiniz adresinizde size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Çeşitleri !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürününüzü teslim alırken kapıda ödeme yöntemi ile nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz bir başka yol olan online işlemler ile EFT ve ya havale de yapabilir ürüne tam olarak sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanımı ve İçeriği ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Temptation D9 Damla kullanımı bitkisel içerikli ve kolay kullanımlıdır. Ürünü 7 ile 12 damla aralığında içeceğinize ekleyerek tüketilmesi tavsiye edilir. Ambalajında kullanım talimatları yazmaktadır. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Yan etki görüldüğünde tüketimi bırakılmalı bir hekime danışılmalıdır. İçerik bölümü, üretici firma ve uyarılar ambalajda yazılıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Temptation D9 Damla 1 adet 89 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 199 tl olarak listelenen ürün için toplu sipariş verdiğinizde kargo hizmeti ücretsiz verilmektedir.