Brazer Plus nedir , Brazer Plus jel almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

Brazer Plus Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyanın bildiği ve kullandığı ürün şimdi ülkemizde ve sitemizin üstün hizmet anlayışı ile satılmakta ve kullanıcıları ile buluşmaktadır. Sizler de bu ürüne bir an önce sahip olmak ve kullanmaya başlamak istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formu sayfasına ulaşabilir ve gerekli bilgileri doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz saate uygun olarak aynı gün paketiniz özenle hazırlanarak adresinize doğru yola çıkmaktadır. Hızlı teslimat ile kısa sürede size teslim edilen ürün ve ya ürünlerinizi üzerinde yazan açıklamaları inceledikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizden oluşturacağınız her sipariş için orijinal ürün gönderimi yapılmaktadır. Bu size büyük avantaj sağlamaktadır. % 100 orijinal olan ve üzerinde hologram etiketi olan kutu üzerinde ürünün tam adı, üretici firma bilgileri, içerik detayları, kullanım şekilleri, saklama koşulları gibi önemli ayrıntılar yazı ile belirtilmiş olarak bulunmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız bu yazıları dikkat ile okuduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanmaya ve denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçindekiler ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Brazer Plus piyasada şase şeklinde bulunmaktadır. Size gönderimini sağladığımız güvenlik etiketli bir kutu içinde 4 adet şase ürün bulunmaktadır. Bu sebeple de pratik bir uygulama sağlamaktadır. Günlük olarak kullanmanıza uygun bir üründür. İçeriğinde yalnızca bitkisel karışımlar bulunmaktadır. Bitkisel içeriği sayesinde ürünü denemeye başlamak isteyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz ürün satın almalarda her bir müşteri için ayrı ayrı düşünerek farklı ödeme seçenekleri sunmayı uygun bulmuştur. Bunlardan ilki kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntemde isterseniz nakit para ile isterseniz de kargo çalışanının yanında getireceği pos cihazı ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Teslimat sırasında ödeme yapabilmek birçok müşterimizin ilk tercihi olmaktadır. Ancak bunun dışında işlemleriniz henüz internet üzerinde devam ediyorken yapabileceğiniz online seçenekler de mevcuttur. Havale, EFT ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo ve Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adet 179 tl olan ürün MNG, PTT, Aras Kargoyla teslim edilmektedir.