Tooth Tabs nedir , Herbatech Tooth Tabs ne işe yarar, nasıl kullanılır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tooth Tabs Satın Alma İşlemleri

 

 

 

 

 

 
E-ticaret sektörü sayesinde gelişen ve değişen alış veriş mantığı yeni dünya düzenine uyum sağlamıştır. Çünkü artık insanlar daha yoğun tempoda çalışmakta ve arta kalan zamanlarını doğru planlamak zorunda kalmaktadır. Bu zaman düzenlemesi içine alış veriş ihtiyaçları da sığdırılmalıdır. Bunun için daha kolay ve pratik yöntemler tercih edilmektedir. Ürün satın almak için web sitesinde inceleme yaparak sonunda satın alma adımlarını başlatmak en zahmetsiz yoldur. Resmi satış sitemizde ise satın alma işlemleri oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Gelin şimdi bu adımları tek tek inceleyelim.

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Seçtiğiniz ve ihtiyacınız olan ürün için sipariş vermek istediğinizde sipariş formu hazırlama sayfamıza yönlendirilirsiniz. Sayfa içinde siparişi veren kişinin adı, soyadı, teslimatın yapılacağı adres bilgileri bulunmaktadır. Bununla beraber seçilen kargo şirketi, ödeme tipi de bu form içinde yer almaktadır. Sipariş verdiğiniz aynı gün seçmiş olduğunuz kargo firması ile paketiniz yola çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paketiniz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile siparişiniz ile aynı gün taşınmaya başlar. Adresiniz neresi olursa olsun aynı özen ve güvenle taşınan paketiniz ortalama 1 ile 2 iş günü içinde size ulaşır. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden ve ya kargom nerede uygulamalarından takip edebilir ve gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat sırasında da ödeme yapabileceğinizi unutmayınız. Kapıda ödeme kolaylığı ile nakit para ve ya kredi kartınız ile ürününüzü teslim alırken fiyat listesinde belirtilen ödemeyi yapabilirsiniz. İsterseniz havale, EFT ya da kredi kartı bilgileriniz ile internet üzerinden de ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Muhteviyatı ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tooth Tabs % 100 bitkisel bir üründür ve içinde tarçın, nane, karbon aroması, misvak, bal, propolis ve karanfil gibi bileşenler kullanılmaktadır. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Çiğneme tableti olarak uygulanan ürünü günde 3 kez kullanabilirsiniz. Yaklaşık 10-15 saniye kadar ağzınızda çiğnedikten sonra diş fırçanız ile dişlerinizi fırçalayabilir, yıkayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 39 tl, 2 adet 69 tl, 3 adet 99 tl’dir.