Genome White nedir , Genome White krem nereden alınır

 

 

 

 

 

 

Genome White Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 
Herhangi bir ürün için gerekli araştırmaları yaptınız, içerik bilgilerini, kullanım şekillerini öğrendiniz, uygun fiyat araştırması da yaptınız, şimdi sırada bu ürünü nereden satın alacağınız geliyor. Bunun için her zaman doğru adresleri tercih etmenizde fayda vardır. Resmi satış sitesi olan adresimizden kolaylıkla sipariş verebilir ve satın alma adımlarını başlatabilirsiniz. Sipariş formunda bulunan ad, soyad ve adres bilgilerini girdikten sonra aynı gün paketiniz hazır olmakta ve kargo şirketine teslim edilmektedir. Kargo görevlisi paketinizi sorunsuzca size ulaştırdığında kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Ancak bazı müşterilerimiz havale ve ya EFT yollarını tercih etmekte ve buna bağlı olarak satın almayı internet ortamında da gerçekleştirebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet alış verişlerinde sık sorulan sorular kapsamında yer alan bu durum için biz firma olarak mümkün olduğunca kısa sürede teslimatı yapmaya çalışmaktayız. Ülkemizin ileri gelen kargo şirketlerinden Aras Kargo, MNG Kargo ve ay PTT Kargo ile dağıtım yapılmakta ve hava koşulları da göz önünde bulundurularak 1 ile 2 iş günü içinde dağıtım gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Genome White İçerik Bilgileri ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün % 100 bitkisel bir formülle bir araya getirilmiştir. İçerisinde bitki özleri ve suları kullanılmıştır. Bu bileşim sayesinde bilinçli tüketicilerin de dikkatini çekmiştir. Artık sitemizde de kolaylıkla ulaşıp satın alabileceğiniz ürünün kullanımı da bir o kadar kolay ve zahmetsizdir. Kullanım için temiz cilde sürülecek az miktarda ürüne ihtiyacınız vardır. İnce bir şekilde ve her bölgeye eşit olarak dağılacak biçimde sürülen ürün ortalama 10 dakika ciltte bekletilmelidir. Sonrasında da yıkanıp durulanabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Genome White İnanılmaz Fiyatlarla!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verirken kaç adet istediğinizi belirtiniz. Stoklarımız tüm müşterilerimize yetebilmek için devamlı yenilenmektedir. Paketiniz özenle hazırlandıktan sonra 1 adet ürün 115 tl, 2 adet ürün 175 tl, 3 adet ürün 220 tl ile size gelmektedir. Eğer birden fazla ürüne ihtiyaç duyarsanız kargo hizmeti de ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Hemen şimdi siz de sipariş ver butonuna tıklayın ve ürününüzü kullanmaya başlayın.