rus kremi nedir , rus merhemi nereden alınır, satış ve sipariş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rus Kremi Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 
Evet, yanlış duymadınız. Bütün dünyanın gözünün üzerinde olduğu, adını internet sitelerinde ve hatta sosyal medyada bile sıklıkla duyduğunuz, tanıtıcı reklamları ile karşılaştığınız, kullanıcı yorumlarını takip ettiğiniz bu ürün şimdi sitemizde satışa sunulmaktadır. Değerli ve önemli müşterilerimiz için resmi satış sitemizde birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerle alış veriş keyfi sunmaktayız. Sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar her adımda soru ve sorunlarınız ile ilgilenen müşteri temsilcilerimiz sayesinde günün her saati ulaşılabilir olmaktayız. Kargo hareketlerini takip edebileceğiniz, talep formunuzda her türlü düzenleme ve güncellemeyi yapabileceğiniz sitemizden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus Merhemi Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Krem dünya çapında belirli bir üne kavuşmuş ve kullananların da beğenisini kazanmış olmasıyla her geçen gün daha fazla talep edilmektedir. Resmi satış sitemiz talep formu gönderen her müşterimize orijinal ürün göndermektedir. Rus Merhemi kendi kutusu ile güvenlik etiketli olarak adresinizde yalnızca size teslim edilmektedir. Bu kutu üzerinde ürün kullanım önerileri de yazmaktadır. Tüm açıklamaları dikkatle okuduktan sonra dilediğiniz zaman uygulama yapabilirsiniz. Kremi homojen bir dağılımla sürmelisiniz. Kullanımı herkesin uygulayabileceği kadar pratiktir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus Merhemi uzun zaman zarfında uzman kadroların çalışmaları sonucunda meydana gelmiş bir üründür. Bu ürün içeriğinde bileşen olarak ceviz, ceviz sütü ve su kullanılmıştır. Bileşenlerin bitkisel içerikli olması ürünü daha da cazip hale getirmektedir. Kullanmaya başlamak için üzerinde yer alan tüm ayrıntıları okuyunuz. Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayınız. Çocuklardan uzak bir yerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Cazip Paket Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus Merhemi bugün herkes kolaylıkla alabilsin diye tekrar tanıtım fiyatları ile satışa sunulmuştur. Cazip paket fiyatları ile de dilediğiniz kadar ürün siparişi verebilirsiniz. Buna göre; 1 set Rus Merhemi 29 tl, 2 set 50 tl, 3 set ürün 75 tl, 6 set 120 tl ve 12 set + 2 set hediye 189 tl olarak satılmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Talep formunuza göre hazırlanan paketiniz MNG, PTT, Aras Kargo kalitesiyle size ulaşır. Kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.