Renovexin nedir, Renovexin tablet alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renovexin Intensive Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Günlerce bir ürün hakkında bilgi edinmeye çalışabilir, muadillerine rastlayabilir, en nihayetinde bulur ancak bu kez de yüksek fiyatlara takılabilirsiniz. Alışverişiniz kâbusa dönüşmesin diye müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bu istekler daha kaliteli bir alış verişi ışık hızında tamamlamanıza olanak tanımaktadır. Öncelikle resmi olarak satış yaptığımızı hatırlatmak isteriz. Bu şekilde başlayan bir alış veriş elbette ki orijinal ürün teslimatı ile tamamlanmaktadır. Ürün hologram etiketli olarak kapınıza kadar güvenle gelmektedir. Tek yapmanız gereken teslim alıp, kullanma talimatlarını okuyarak dilediğiniz zaman kullanmaya başlamak olacaktır.

 

 

 

 
Ürün İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reovexin iki farklı ürün ile piyasada bulunmaktadır. Her ikisi de efervesan tablet olarak alıcılarına ulaşmaktadır. Hair Loss içerisinde ısırgan özü, demir ve çinko bulunmaktadır. Hair Follicle içerisinde de kolojen, biotin, H vitamini ve B5 B12 bulunmaktadır. Ürün tamamen bitkisel bir üründür. Aynı zamanda bu iki ürün de ilaç olarak kullanılmamaktadır.

 

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 
Her bünyenin farklı ihtiyaçları olabilmektedir. Herkes aynı üründen farklı miktarlarda kullanabilmektedir. Öncelikle ne kadar ürüne ihtiyaç duyduğunuzu ve iki ürünü bir arada kullanma gereksiniminiz olup olmadığını belirlemeniz gerekmektedir. Renovexin Hair Loss sabah uyandığınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Bir adet efervesan tableti isterseniz soğuk isterseniz sıcak suya atıp çözünmesini bekleyiniz ve kullanınız. Hair Follicle ise akşam yatmadan en az yarım saat önce alınabilmektedir. Yine aynı şekilde efervesan tableti su içerisinde çözdürerek kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 
Renovexin için sipariş oluşturduğunuzda sistemimize düşen talebiniz hemen hazırlanır ve paket halinde kargo şirketine verilir. Ürün kapınıza geldiğinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilir ve ürünü teslim alabilirsiniz. Başka bir şekilde online olarak banka hesabınızdan EFT ve ya havale yapabilirsiniz. Yine kredi kartıyla da satın alabilirsiniz.

 

 

 
Kargo ve Fiyatlar

 

 

 

 

 

 
MNG, PTT, Aras Kargoyla iki iş gününde paketiniz ulaştırılır. 1 adet intensive 89 tl, 2 adet intensive 159 tl + 1 adet Follicle hediye, 2 kutu intensive + 2 kutu Follicle 282 tl olarak satılmaktadır.