penijel nedir, penijel kullanmadan önce mutlaka okuyunuz

 


 

 

 

Penijel Krem

 

 

 

 

 

 

 
Ürünlerin temin edildiği internet siteleri artık hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü internet sitelerine erişim akıllı telefonlardan, bilgisayar ve tabletlerden, istediğiniz her yerden, evinizden, iş yerinizden kolaylıkla sağlanabilmektedir. Tek tıkla sipariş verip sonrasında kargo şirketinin teslimatını bekleyebilirsiniz. Sitemiz resmi satış sitesi olup tüm müşterilerine orijinal ürün teslimatı yapmaktadır. Penijel Krem kremi için yaptığınız incelemeler sonunda satın almak için hemen sipariş verebilir ve sitemizin üstün hizmet özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi girerek dolduracağınız sipariş formu sitemize ulaştığında paketlenerek aynı gün kargo şirketine verilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Penijel Krem tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. İçerisinde kimyon yağı ve beyaz vazelin bulunmaktadır. Ürün bir ilaç değildir. Bir hastalığın tedavisi için kullanılmamaktadır. Hologram etiketi bulunan orijinal kutu üzerinde yer alan açıklamaları dikkatle okuyunuz. Okuduktan sonra kullanım şekline göre uygulamaya başlayabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçmiş ya da geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve de kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Penijel Krem kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullanım için günde iki kez uygulama önerilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere uygulanan merhemi göbek deliğinin etrafına sürebilirsiniz. Sürme işlemini dairesel hareketlerle gerçekleştirmeniz önerilmektedir. 50 ml olarak kutulanan ürün elinize tamamen orijinal ürün olarak ulaşacaktır.

 
Ürün Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugüne özel olarak güncellenen fiyat listesine göre 1 adet Jel 79 tl, 2 adet ürün 149 tl ve 3 adet  ise 199 tl olarak satılmaktadır. Ürün adet miktarını sipariş formunuzda belirtiniz. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kaç adet satın alacağınıza karar verdiğinizde sipariş formunuzda bulunan ödeme şekilleri kısmından tercihinizi belirleyebilirsiniz. Bu seçenekler arasında online ve ya kapıda ödeme yöntemleri vardır. Online olarak havale, EFT ve ya kredi kartı kullanabilir, kapıda ödemede de nakit ve ya yine kredi kartı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat

 
MNG, PTT, Aras Kargo kalitesiyle kapınıza gelen ürün en geç iki iş günü sonunda teslim edilmektedir. Keyifli mutlu alış verişler.