Dermacol kapatıcı nereden alınır , dermacol fondöten nereden sipariş verilir ?

 

 

 

 

 

 

 


Dermacol Fondöten Kapatıcı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermacol make up cover patentli ve uzun süren araştırmalar sonucu ortaya çıkmış oldukça fazla kullanıcısı bulunan bir üründür. Tüm dünyada adından sıklıkla bahsedilen ürün Türkiye’de de popülerliğini korumaktadır. Fondöten olarak ve kapatıcı olarak kullanılan ürün için birçok renk seçeneği mevcuttur. Açık ten için 208, buğday ten için 213, bronz ten için 223 kodlu ürünü belirleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen orijinal ürün ulaştırdığımız müşterilerimizden memnuniyet geri dönüşleri almaktan gurur duymaktayız. Dermacol fondöten SPF içermektedir. Ürünü kendi ambalajında serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

 

 

 

 
Dermacol Fondötenin İçerik Yapısı

 

 

 

 

 

 
Fondötenler birçok kadının makyaj malzemesi olarak vazgeçemediği ürünlerdendir. Makyaj yapmaya başlamanın birinci basamağı olarak görülen fondöten cilt rengine uygun olarak seçildiğinde daha yerinde olmaktadır. Dermacol fondötenin waterproof ve hypoallergenic bir yapısı vardır. Patentli ürün su bazlıdır. Farklı renk ve tonlarda satışa sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fondöten kullanımı gerçekten zor ve meşakkatli bir iştir. Çünkü uygun tonu bulmakla başlayan işlem doğru kalınlıkta sürebilmekle de devam etmektedir. Eğer normal ten renginizle hiç örtüşmeyen bir ton seçerseniz, cildinizdeki bariz farklar kötü olarak göze çarpacaktır. Ya da bazı bölgelerde yoğun bazı bölgelerde ince sürülmüş bir fondöten cildinizde pürüzlü bir görünüme sebep olacaktır. Bu yüzden Dermacol fondöten kullanırken öncelikle uygulayacağınız bölgenin temiz olduğundan emin olunuz. Sonrasında parmak uçlarınıza alacağınız küçük bir miktarı bölge üzerine hafif dokunuşlarla bırakınız. Yuvarlak ve dairesel hareketlerle her noktaya aynı basıncı uygulayarak yediriniz. Dikkatle ve özenle bitirdiğiniz işlemi yine tekrar edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Fiyatı ve Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugün değerli müşterilerimiz için düzenlediğimiz indirimli fiyatlarımıza göre 1 adet 79 tl, 2 adet 109 tl, 3 adet yalnızca 159 tl’ye satılmaktadır. Bir adetten fazla ürün satın aldığınızda ücretsiz kargo hediyemiz de vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kaliteli ve özenli dağıtım yapan MNG, PTT ve Aras Kargo ile siparişi verdiğiniz aynı gün yola çıkan paketiniz yaklaşık 1-2 işgünü içinde elinizde olacaktır.