orviax 30 kapsül nedir , orviax nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Orviax Kapsül Ne Kadar?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet sitelerinde alışveriş yaparken şanslı olduğunuz konulardan biri de şüphesiz ki fiyat alternatifleridir. Ancak birbirinden farklı fiyatları gördüğünüzde en ucuzuna ve ya en pahalısına inanmamanızı tavsiye ederiz. Her ürünün bir ederi bir değeri elbette ki vardır. Biz şimdi kaliteyi ucuza alabilmeniz için çalışmaya devam etmekteyiz. Bu sebeple taban ve ya tavan fiyatlar yerine hemen her bütçeye uygun paket fiyatlar sunmaktayız. Bugün hemen şimdi vereceğiniz siparişler için 1 adet 99 tl, 2 adet 179 tl ve 3 adet 259 tl olarak düşünülmüştür. Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ne Kadar Sürede Elimde Olur?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz resmi satış imkânının yanı sıra hızlı teslimatıyla da popülerliğini korumaktadır. Çünkü vermiş olduğunuz sipariş ilgili birimin ekranına düşer düşmez paketiniz hazırlanır. Size özel olarak hazırlanan paketiniz aynı gün kargo şirketine ulaştırılır ve taşınmaya başlanır. Adresiniz neresi olursa olsun ürününüz aynı özenle taşınır ve sadece size teslim edilir. Bu işlemler toplamda 1 ile 2 iş günü zarfında sonlanmaktadır. Bu kadar kısa sürede ürün sahibi olmanız tekrar bizi tercih etmenize sebep olacaktır. Bugüne dek tüm müşterilerimizden aldığımız bu dönüş bizi fazlasıyla mutlu etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 Kapsül Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanımındaki pratiklik sebebiyle tercih edilen ürün için sipariş verdiğinizde güvenlik etiketli kutu elinize ulaşır. Bu sebeple gerçek kutu üzerinde yazan açıklamalara da ulaşmış olur, hemen okuyabilirsiniz. 45 dakika önce bir bardak su ile bir adet kapsül kullanabilirsiniz. Kullanımında herhangi bir zorluk yoktur. Alerjen uyarılarına da dikkat ediniz. Beklenmeyen bir etkiyle karşılaşırsanız kullanımı bırakınız. Kutuyu çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklamanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kapsül Maddeleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orviax 30 kapsül piyasada bulunuş şekline göre avena sativa, damiana, kore ginseng, gingko biloba, L-Arginin, saw palmetto, maca, muira puama, ashwagandha gibi maddelerden oluşmuştur. İçerik bilgilerine ilave olarak kutu üzerinde yazan açıklamaları da okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gizli Paket Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eğer ürününüz hakkında diğer insanların bilgi sahibi olmasını istemiyorsanız gizli paket kargo seçeneğini seçerek gizliliğinizi korur, paketinizin içeriğini yalnızca siz bilirsiniz.