Matcha Premium Japanese nereden alınır , matcha tozu almadan önce okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Japanese Kullanım Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium bugün hemen her yerde görebileceğiniz, yorumlarını ve açıklamalarını okuyabileceğiniz ve kolayca satın alabileceğiniz popüler ürünler arasında yerini almış hatta üst sıralarda bulunan bir üründür. Kullanım şekillerindeki kolaylıkla da her geçen gün satış sayısı artmaktadır. Bir bardak soğuk ya da sıcak suyun içine bir şase konularak ortalama 20 saniye kadar karıştırıldığında tüketime hazır hale gelmektedir. Bir müddet çay şeklinde tüketebilir daha sonra isterseniz yoğurdunuza koyabilir ya da ekmek yapımınızda da kullanabilirsiniz. Bu sayede farklı kategorilerde kullanımla hayatınıza kattığınız ürün kullanımından memnun olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium  tozu için sitemiz üzerinden basit adımları izleyerek resmi olarak satın alabilirsiniz. Resmi satış demek aynı zamanda orijinal ürün sahibi olabilmek de demektir. Yani sipariş verdiğinizde adresinize hologram etiketi bulunan %100 orijinal ürün gelmektedir. Gelen kutu içersinde 20 şase ürün bulunmaktadır. Kullanım miktarınızı ve sipariş adetinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Sipariş formunda kaç adet ürün talep ettiğinizi ve hangi kargo şirketi ile gönderim yapılmasını istediğinizi de belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Üretim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha bitkisi Japonya’da yetişmektedir. Bu bitkinin kökü, yaprağı, sapı da kullanılmaktadır. Ancak ülkemizde yapraklardan elde edilen ürün kullanılmaktadır. Yapraklar tarlalarda yetiştikten sonra hasat zamanı yaklaşır. Bundan önce ilkbahar mevsiminde hasat yapılmadan bir gölgelendirme işlemi gerçekleşir. Daha sonra en iyi yetişmiş yapraklar seçilir. Seçilen yaprakların damar ve sap kısımları ayıklanır. Tamamen pürüzsüz bir ham madde elde edilir. Buhar verilir ve kurutulur. Kuruyan yapraklar taş değirmende ezilerek toz haline getirilir. Sonrasında hava alması engellenen poşetlere konur. Tüm bu itinalı aşamalardan sonra size ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium güvenlik etiketli kutusu ile size teslim edildikten sonra ürünü kendi kutusunda serin, rutubetsiz bir yerde saklamanız önerilmektedir. Nem ve direkt güneş ışığı raf ömrünü kısaltır. Uygulama ve saklama koşullarına dikkat ederek kullanınız. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 49 tl, 3 adet ürün 99 tl, 5’li set 149 tl, 7’li set ise 189 tl’dir.