Amazon Cevizi nasıl kullanılır , Amazon Cevizi kullanmadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi önce Peru’da sonrada sırasıyla tüm dünya ülkelerinde kullanılmaya ve ya denenmeye başlanan İçeriğindeki bitkisel bileşenlerin yanı sıra kullanımındaki kolaylıklar da kullanıcıları çekmektedir. Her gün düzenli olarak kullanılması ve bu sürenin bir ay boyunca sürmesi önemli kullanım kurallarındandır. Her gün günde 3-4 adet kullanılabilmektedir. Günlük kullanım 4-5 adeti geçmemelidir. Bir aylık kullanım sonunda dilerseniz yeni ürün siparişi verebilirsiniz. İsterseniz en başta çoklu alım yaparak ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürün her yerden alınmamalı ve kullanılmamalıdır. Bazı sitelerde gösterilen ve anlatılan ürün gönderilememektedir. Bu sizin orijinal ürün temin etmenizi engelleyen bir durumdur. Bunun için bizim resmi satış yapan sitemizi kullanabilir ve gönül rahatlığıyla hologram etiketi bulunana ürününüzü temin edebilirsiniz. Bu sayede size gönderilen ürünün %100 orijinal olduğunu da anlayabilirsiniz. Şimdi sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş aşamasını kolayca ve hızlı bir şekilde tamamladığınızda ürün paketleme servisi devreye girer ve sizin için hazırlanan paketiniz kargo şirketine teslim edilir. Böylece aynı gün yola çıkan ürün ve ya ürünleriniz sorunsuzca yaklaşık 1 ile 2 iş günü içinde adresinizde olur. Adres bilgisi için ister ev adresinizi, ister iş yeri adresinizi verebilir isterseniz de paketinizi bir kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi selenyum, protein içerikli bitkisel bir üründür ve ilaç olarak kullanılmamaktadır. Karbonhidrat az miktarda bulunmaktadır. Şeker ve Gluten formülde yer almamaktadır. Vegan ürün lifli bir yapıya sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Başlatmış olduğumuz kampanya ile bugün vereceğiniz siparişlerde 1 adet ürün 59 tl, 3 adet 122 tl ve 6 adet ürün ise yalnızca 189 tl ile satılmaktadır. Ücretsiz kargo imkanımız da bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Türkiye’nin kategorisinde en iyileri arasında sayılan Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile yapılan gönderim sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Ödemenizi kapıda ödeme ile ve ya online olarak zahmetsizce yapabilirsiniz.