Urfa Yöresel Atom Karışımı nereden alınır , Urfa Yöresel Atom Karışımı yorumlar

 

 

 


 

 

 

 Urfa Yöresel Atom Karışımı Nasıl Temin Edilmektedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Şurup dünyada ün kazanmış, kullananların beğenisinin dilden dile dolaştığı, müşteri sayısı sürekli artan bir üründür. Bu ürün için şimdi sitemizin üstün hizmetlerinin ayrıcalıklarını kullanarak sipariş verebilirsiniz. Siparişte neredeyse hiç vaktinizi almayacak kısa formu doldurmakla işe başlayabilirsiniz. Tamamladığınız ad, soyad ve adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olunuz. Herhangi bir hata ve ya eksiklik olduğunda müşteri destek hattımızla iletişime geçmenizi öneririz. Siparişiniz verildiğinde ve bize ulaştığında hemen hazırlanıp istediğiniz miktarda ürün paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Hızlı teslimat ilkemiz ve güvenilir kargo şirketlerimiz sayesinde çabuk bir şekilde size ulaşır. Ödemenizi kapıda ödeme kolaylığıyla yapabilir ürünü temin etmiş olursunuz.

 

 

 
Nereden Geliyor?

 

 

 

 
İçeriği kurutulmuş bitki ve baharatlar tamamen bitkisel olan bir ürün haline getirmektedir. Bitki çayı gibi de sunulabilmektedir. Sitemiz orijinal ürün gönderimi yapmakta ve kendi kutu, ambalajıyla teslim etmektedir. Kutu üzerinde içeriği, üretici firma bilgileri, son kullanma tarihi, saklama koşulları hakkında detaylar yer almaktadır.

 

 

 

 

 
Atom Karışımı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyada adının yaygın olarak kullanıldığı Atom Karışımı oldukça emek verilerek üretilen karışımlardandır. Fiyat listesini lansman fiyatlarıyla düzenlemiş bulunmaktayız. Buna göre 1 adet Atom Karışımı 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 lira + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak güncellenmiştir.
Kullanım Şekli;

 

 

 

 

 

 
Atom Karışımı farklı alanlarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Adresinize gelen şurup orijinal kutusu olduğu için üzerinde de nasıl kullanacağınız bilgisini bulabilirsiniz. İçeriği, saklama koşulları da kutu üzerinde bulunmaktadır. Muhteviyatında kakule, Frenk kimyonu, karahindiba, kekik, zencefil, yenibahar, enginar yaprağı, kişniş, zerdeçöp, biberiye, tarçın, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil ve kakule bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme ve Teslimat

 

 

 

 

 

 
Atom Karışımı bugüne özel fiyat fırsatlarıyla siz değerli müşterileriyle buluşmaktadır. Ödemenizi kapınızda ister nakit isterseniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargoyla ürününüz teslim edilir.