Neroballs nedir , Nero balls alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neroballs Kullanımı

 

 
Yapılan araştırmalar, laboratuar ortamında yürütülen çalışmalar sonucu ortaya çıkarılan formüller tüm dünyada yankı uyandırmaktadır.. Bitki özlerinin nano balls ile birleştirildiği ürün kullanım olarak da pratiklik sağlamaktadır. Her gün bir adet kapsül alımıyla kullanabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken her gün düzenli olarak almanızdır. Bir kutu Neroballs 30 adet softgel kapsülden oluşmaktadır. Bu da bir ay boyunca kullanabileceğiniz kapsül anlamına gelmektedir. Bu sebeple sitemiz üzerinden siparişinizi hazırlarken ne kadar ihtiyacınız olduğunu hesaplayarak tüm bilgilerinizi giriniz.

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş Formu Oluşturma

 

 

 

 

 

 

 

 
Neroballs için sipariş formu oluşturmanız çok kolay ve kısa süren bir işlemdir. Öncelikle kaç adet alacağınıza karar verip adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini giriniz. Sizlerden fazla bilgi ve detay istenmeyen bu formu fazla vaktinizi harcamadan doldurabilirsiniz. Sipariş onayınız bize iletildiğinde ürününüzü kargoya vermek için aynı gün paketinizi hazırlar ve kargo şirketine teslim ederiz. MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo gibi Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile çalışmaktayız. Bu şirketlerle yapmış olduğumuz anlaşma gereğince ödemenizi kapıda ödeme yöntemi avantajıyla da yapmanızı sağlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Neroballs Fiyat Listesi Ve Ödeme;

 

 

 

 

 

 

 

 

 
E-ticaret sektörünün sayısız nimetlerinden biri de bir ürün ile ilgili fiyat aralığını görebilmeniz, karşılaştırma yaparak cebinize uygun olanı seçebilmenizdir. Resmi olarak satış yapan sitemiz size bu detaylarla vakit kaybetmemeniz için en makul listeyi hazırlamış bulunmaktadır. 1 adet Neroballs yalnızca 89 tl’ye, 2 adet 149 tl’ye, 3 adet 199 tl’ye ve 6 adet 299 tl’ye sizlerin olabilmektedir. Üstelik bir adetten fazla satın almak istediğinizde ücretsiz kargo fırsatını da yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Nelerden Meydana Geliyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Neroballs folik asit, kalsiyum, magnezyum, glutamic acid, molybdenum, omega3, biotin, ginko biloba, zinc, L-arginine, vitamin B12, vitamin C, L-methionie, vitamin E.Korean ginseng, solenium, potasyum, cromium, omega6, omega9, alpha lipoic oil, serinaid bileşenlerinden meydana gelmiştir. Bir ilaç olarak düşünülmemeli, kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir.