Guava Plus Serum Kullanımı , Guava Plus Serum nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guava Plus Serum Kullanımı

 

 

 

 

 

 

İnternet sitemiz siz önemli kullanıcılarının memnuniyetini düşünerek alışverişinizi en keyifli halde yaşamanıza olanaklar sunmaktadır. Resmi olarak satış yapmakta ve %100 orijinal ürün ile kullanıcılarını buluşturmaktadır. Sitemiz içerisinde bulunan sipariş formuna kolayca ulaşıp, bilgilerinizi girdikten sonra kargo hareketlerini de takip ederek paketinizin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Güvenle teslim aldığınız ürünün gizli paketini ilk açan siz olursunuz. Paketin içinde orijinal kutusuyla bulunan sprey 20 ml olarak 15 adet sunulmaktadır. Kullanımı gayet basittir. Uygulama yapacağınız bölgeye iki kez ve üçer defa püskürterek uygulayabilirsiniz. Tüm dünyada kullanıcı sayısı her geçen gün artan ürünün talep edilme nedenlerinden biri de bu basit kullanımıdır.

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği;

 

 

 

 

 

 
İnternet siteleri içinde binlerce ürüne ve bu ürünün farklı anlatımlarına rastlayabilirsiniz. Aynı şekilde çok ucuz ve ya aksine çok pahalı satış yapanlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu gibi sınırsız alternatif arasında kaybolmamak için resmi satış yapan, orijinal ve güvenlik etiketli ürün gönderimi sağlayan gerçek adreslerden alışverişinizi yapınız. Sitemiz tüm bu imkânların yanında hızlı teslimat ve kapıda ödeme gibi ekstra kolaylıklar da sağlamaktadır. Her ayrıntıyı çok değerli müşterilerimizin memnuniyeti için düşünmekteyiz. Guava Plus Serum Kadınler için hazırlanmış bir formülden meydana gelmiştir. İçerisinde 15 adet bitkisel serum yağları vardır.

 

 

 
Üretim Yeri

 

 
Ürün Türkiye de  üretilmektedir,  üretim esnasında modern teknikler kullanılmakta ve yapılan laboratuar çalışmalarının sonucuna göre ortaya çıkarılmaktadır. Avrupa’dan tüm dünyaya yayılan bu özel ürün 1 ile 3 gün arasında vereceğiniz açık adrese teslim edilecektir. Teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemini kullanarak kredi kartınız ile ve ya nakit olarak ürününüzü satın alabilirsiniz.

 

 

 
Guava Plus Serum Fiyatı!

 

 
En cazip fiyat seçeneğini sunmakla gurur duyan firmamız gece gündüz sadece kullanıcılarımızın hoşnutluğu için çalışmaktadır. E-ticaret denizinin engin sularında yorulmayın diye en iyi fiyatı düzenlediğimiz kampanyamıza göre bugün sipariş vereceğiniz bir kutu ürün için sadece 89 tl ödemeniz gerekmektedir. Yanlış duymadınız. Bu kalite için belirlediğimiz bu fiyat tamamen cebinize uygun hale getirdiğimiz hediyemizdir. Kaliteyi yaşamak herkesin hakkıdır.

 

 

 
Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

 
Ürün görseline ve sitede yazan bilgilere göre satın almayı düşündüğünüz sprey için sipariş verdiğinizde aynı gün kargo yapılmaktadır. Kargo ile taşınan paketinizin içeriği gizli tutulmakta ve bireysel haklarınız korunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo aynı zamanda kapıda ödeme seçeneğini de kabul etmektedir. Böylece itinayla korunarak gelen paketinizi yalnızca siz görerek ve kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan teslim alabilirsiniz. Bitkisel yağlarla takviye edilen, sadece Kadınler için tasarlanmış bu özel spreyi hızlı teslimatla, sorunsuzca satın alabilir, istediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.