Mumiyo macunu nedir , Mumiyo macunu ne işe yarar ?

 

 

 

 

 

 

 

Mumiyo macunu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mumiyo macunu özel macun nedir, nasıl kullanılmalıdır, nasıl sipariş verilir, ne kadar sürede elime ulaşır, kargo ödemeleri ne kadardır? Sipariş aşamasından satın almayı gerçekleştirme kısmına kadar birçok adımda alışveriş yapacak olmanız sizi biraz tedirgin edebilir. Ama günümüzde hemen herkes internetin sunduğu sınırsız imkânları kullanmakta ve alışverişini keyifli hale getirmektedir. Duyduğumuz ya da bizzat yaşadığımız sanal alışveriş kazaları endişe duymaya sebep olsa da resmi olarak satış yapan sitemiz sayesinde gönül rahatlığıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş verme süresini mümkün olduğunca kısalttığımız, aynı gün kargoyla teslimata hız kazandırdığımız, kapıda ödemeyle güvenilir satın almaya olanak sunduğumuz alışverişiniz sitemiz sayesinde sandığınızdan da zahmetsiz bir hal almaktadır. Önemli isimlerden biri olan Mumiyo macunu ürün yelpazemizde yerini almış ve bu rahat alışveriş basamaklarıyla hayatınızda olmaya hazır olarak beklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Kaç Günde Gelir?

 

 

 
Zaten siparişinizle aynı gün hazırlanan paketiniz hemen kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketi çalışanları yapmış olduğumuz anlaşma gereği paketinizi özenle taşır ve Türkiye’nin 81 iline de aynı kaliteyle dağıtımını gerçekleştirir. Bu teslimat ortalama 1 ile 2 iş günü içerisinde gerçekleşir. Böylece sitemizden yapmış olduğunuz inceleme sırasında ihtiyaç duyduğunuz ürün istediğiniz miktarda kısa sürede elinizde olmuş olur. Ürününüze kavuştuğunuzda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Mumiyo macunu Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 
Kullanımı özel bir zaman dilimi ya da fazladan harcanacak bir vakit gerektirmeyen macun kullanım talimatları orijinal hologram etiketli kutunuzun üzerinde açıklanmaktadır. Gayet basit bir kullanımı olan ürünü yalnızca iki kez kullanmanız uygundur. Sabah ve akşam yemeklerinizden önce, aç karnına alacağınız bir macun yeterli olacaktır. Bir bardak ılık suyunuzun içine bir adet macun i bırakınız. macun suda çözünmeye başlayacaktır. Kısa bir süre sonra tamamen çözündüğünde homojen karışımı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme Şekilleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mumiyo macunu yarı HCA, yarı kitosandan meydana gelen özel bir karışımdır. Uzmanlar tarafından uzun araştırmalar ve klinik testler sonucunda bulunmuş ve tüketicilerinin beğenisine sunulmuştur. Her geçen gün kullananların sayısının arttığı gibi denemeye başlamak isteyenlerde de artış gözlenmektedir. Bu önemli buluş için ödeyeceğiniz miktarın bütçenize uygun olmasını önemsiyoruz. Bu sebeple değerli çalışanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda uygun karşılığı tespit ederek bir liste oluşturmuş bulunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mumiyo macunu 1 kutu 89 tl, 2 kutu 178 tl,4 kutu 350 tl ve 8 kutu 699 tl olarak sitemizde satışı başlamıştır. PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo şirketleriyle çalışıyor ve sizler için özel indirimler yaptırmayı da unutmuyoruz. Birden fazla ürüne ihtiyacınız varsa vereceğiniz siparişlerde belirtiniz ve hemen anında ücretsiz kargo sürprizimizden de yararlanmaya başlayınız. Ayrıca kapıda kredi kartı ve ya nakit ödeme yaparak ürüne sahip olabilir alışverişinizi güven çerçevesinde tamamlayabilirsiniz.